Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 19 grudnia 2010

GOODBYE SWEDEN

                                                     GOODBYE  SWEDEN.


                        


Czwartego grudnia tego roku brytyjski publicysta i aktywista internetowy Pat Condell
zamiescił  na Youtubie swoja wypowiedz  na temat kleski i kompromitacji jaka poniosła  polityka multi-kulti i politycznej poprawnosci w Szwecji.
Mozna dzis po kilkunastu dniach powiedziec jak prorocze były to słowa.
Siedem dni pozniej Szwedzi przekonali sie na własnej skorze jakie sa uroku imigracji islamskiej w ich Ojczyznie, po tym jak jeden z Irakijczykow (posiadajacych obywatelstwo Szwecji)  wysadził  sie w powietrze w centrum Sztokholmu.
Tylko wyjatkowemu zbiegowi okolicznosci nie doszło do masakry.

Oczywiscie niektore media w politycznie poprawnej Szwecji poinformowały ze zamachowcem był  Szwed co mogło  by sugerowac  osobom niewtajemniczonym ze rodowitym Szwedom od socjalistycznego dobrobytu  poprzewracało  sie w  głowach  i  teraz  z  nudow wysadzaja sie bombami w powietrze.
Prawda jest o wiele bardziej ponura dla Skandynawow.
Ich kraj  staje sie ofiara tragicznego lewackiego eksperymentu multi-kulti  co skutkuje błyskawicznie postepujaca islamizacja i brutalna  kryminalizacja ich kraju.

A dane sa przerazajace :

- Tylko w ciagu kilku ostatnich lat Szwecja przyjeła około 100 000 uchodcow z Iraku.

- Na 82 000 tysiecy mieszkancow  miasta Södertälje (na poludnie od Sztokholmu) 40 % jest imigrantami.
  To spokojne kiedys miasto w 2008 roku przezyło fale brutalnych podpalen po tym jak islamskie bandy   probowały wymusic na miejscowych haracze za tzw ochrone.

-   w 2001 roku w Szwecji nie było ani jednego przypadku wymuszenia haraczu, w 2008 roku takich przypadkow było juz 1715.

-  w marcu 2009 roku w Malmöe w czasie meczu tenisowego pomiedzy Szwecja a Izraelem władze Szwecji musialy zmobilizowac około 1000 policjantow ktorzy chronili by sportowcow bioracych udział w zawodach przed linczem tłumu złozonego z około 7000  islamskich imigrantow, oraz lewicowych kolaborantow ich wspierajacych. Wsciekły tłum nawoływał do wymordowania Zydow.
Doszło do walk z policja i do niszczenia mienia.

-  w Sztokholmie rocznie 23 % mieszkancow tego miasta pada ofiara kryminalnego przestepstwa a w tym miescie sa dzielnice ktore w 90 % zamieszkane sa przez imigrantow.

- Sztokholm przoduje w Europie pod wzgledem liczby gwałtow. Ich srednia jest dwukrotnie wyzsza w stosunku od innych miast w Europie.

- jak oceniaja eksperci do 2015 roku Szwecja zostanie całkowicie opanowana przez zorganizowane bandy kryminalne. 

SOMALIZACJA - tak nazywa sie proces jaki zaczał sie przed kilku laty i  zachodzi obecnie u naszych połnocnych sasiadow w Szwecji.
Podobna sytuacja miała miejsce na poczatku lat 90 w Somalii po tym jak islamskie bandy całkowicie przejeły ten kraj w Afryce ustanawiajac w tej czesci Swiata nowe Prawo - Prawo Szariatu.

                                        
      


   link:
http://sosheimat.wordpress.com/2010/12/13/goodbye-sweden/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.