Łączna liczba wyświetleń

piątek, 14 stycznia 2011

Dożywotnia pensja dla Muzułmanów w zamian za opuszczenie Holandii.

Jak  do tej pory Zachodnia Europa bardzo chetnie przyjmowała imigrantów z Bliskiego Wschodu czy Afryki Północnej w nadziei ze szybko sie zintegruja z reszta Europy oraz podejmna tu prace badz zdobeda dobre  wykształcenie.
Niestety w ogromnej czesci eksperyment Multi-Kulti  sie  nie udał a tylko niewielka   czesc imigrantów, szczegolnie  tych  z  krajow  islamskich   zintegrowała  sie z naszym społeczenstwem i zyje tutaj na własny koszt z pracy własnych rak bez  zasiłków  socjalnych czy zasiłków dla bezrobotnych.
O nieudanym eksperymencie z Multi-Kulti wspomniała ostatnio Kanclerz Niemiec Angela Merkel.
Zauwazono to takze w Holandii.
 Rzad tego kraju wystapił z nietypowa propozycja wobec muzułmanów ktorzy z wlasnej woli nie chca sie integrowac z bardzo tolerancyjnym i otwartym społeczenstwem.
Propozycja Holendrow jest o tyle nietypowa co bardzo kontrowersyjna, szczególnie dla holenderskiego podatnika.
Rzad Holandii przygotował ustawe  w ramach której kazdy muzułmanin z Bosni i Hercegowiny który zrezygnuje z holenderskiego obywatelstwa oraz dobrowolnie opusci Holandie otrzyma dożywotnia rente (pensje) w wysokosci  470 euro.
Bosniackie małzenstwo otrzyma z kolei dozywotnia rente (pensje) w wysokosci 670 euro.
Dla Bosniakow jest to bardzo atrakcyjna propozycja gdyz sredni dochód w Bosni i Hercegowinie wynosi troche powyzej 200 euro na miesiac.( 8 % tego ile wynosi sredni dochod w Niemczech,Austrii czy Holandii)
Rzad Holandii gwaratuje takze tym ktorzy zdecyduja sie opuscic ten kraj dodatkowo 1500 euro na koszty przesiedlenia.
Dodatkowo gwarantuje im ze jezeli w ciagu roku od opuszczenia Holandii rozmysla sie to moga zdecydowac sie na powrót do Kraju Wiatrakow.
Po roku czasu straca oni automatycznie obywatelstwo Holandii oraz prawo do pobytu w tym kraju.
Rzad Bosni zaakceptował  juz propozycje Holandii.
Jak sie ocenia w Holandii zyje około 30 000 bosniackich muzułmanow.
Pochodza oni z islamskigo kregu kulturowego i maja ogromne problemy z integracja ze społeczenstwem Holandii.

Przez kilkaset lat Bosnia byla czescia składowa tureckiego Imperium Otomanskiego a ludnosci tej prowincji została w ogromnej czesci przymusowo zislamizowana oraz "zintegrowana" z Wyznawcami "Religii Pokoju".
Jest to bardzo nietypowa propozycja bo jak dotad jeszcze nikt nie zdecydował sie aby płacic dozywotnia pensje za opuszczenie UE, oczywiscie byly liczne przypadki ze płacono po kilka tysiecy euro jednorazowo tym niechcianym imigrantom ktorzy zdecydowali sie dobrowolnie opuscic EU.
I jeszcze nigdy nie robiono tego w takiej skali i to dożywotnio.

Niestety kraje islamskie nie sa tak hojne i tolerancyjne jak Europa Zachodnia.
W "liberalnych" Zjednoczonych Emiratach Arabskich obcokrajowcy nie otrzymuja obywatelstwa tego kraju i moga tam przebywac tylko jako siła robocza.
W wypadku kiedy straca swoja prace zobowiazane sa do opuszczenia tego kraju w ciagu 4 tygodni.
W przeciwnym wypadku beda deportowane siła do kraju swego pochodzenia.
O zasiłkach socjalnych , zasiłkach dla bezrobotnych obcokrajowcy w ZEA moga zapomniec.
Dodatkowo gdy zas gdy obcokrajowiec swoim zachowaniem doprowadzi do złamania lub obrazy miejscowych Praw i Zwyczajow moze zostac deportowany natychmiast.


http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/europa/udo-ulfkotte/niederlande-zahlen-rueckkehrwilligen-auslaendern-jetzt-lebenslange-rente.html

http://www.dutchnews.nl/news/archives/2011/01/bosnian_refugees_offered_paid.phpps.
Niestety z tego całego projektu najbardziej poszkodowany bedzie zwykły, ciezko pracujacy holenderski podatnik ktory z własnych podatkow bedzie musiał przez dziesiatki lat płacic i ponosił koszty  Multi-Kulti Idee Fix europejskiego lewactwa.

6 komentarzy:

 1. I jeszcze im za to płacić żeby się wynieśli? Nonsens..

  OdpowiedzUsuń
 2. Kur*a, kara śmierci za każde najmniejsze przewinienie imigranta i spokój. Przecież w islamie kara śmierci to normalna sprawa, więc się jeszcze ucieszą, że stosujemy ich prawo. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Rzad Holandii przygotował ustawe"

  male szanse wejscie w zycie...

  OdpowiedzUsuń
 4. pejsiaki nie chcą się zintegrować, muzułmanie też, tylko chrześcijanie wierzą w bzdury

  OdpowiedzUsuń
 5. "male szanse wejscie w zycie...". Wręcz przeciwnie, zapomogi socjalne, które rząd Holandii wypłaca im w Holandii są znacznie wyższe niż te proponowane im w Bośni. Nawet jeśli wyjadą na rok, to i tak budżet Holandii zarobi na tym.

  OdpowiedzUsuń
 6. he he słabe liberalne rządy upadną a islamiści już dziś mogą jeżeli coś się wydarzy powstać i jest to siła z która niestety Eropa musi się liczyć.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.