Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 14 października 2010

Bezczelne żadania islamskich porywaczy wobec Francji.

Północnoafrykańska Al-Kaida zada miliona euro okupu za porwanych oraz cofniecie   przez rząd Francji zakazu noszenia islamskich chust zakrywających muzułmanki we Francji.

Jak donosi stacja Al-Arabiya chca takze dodatkowo 7 milionów  dolarów  za uwolnienie dwojga Francuzow (Inżynier  pracujący  dla atomowego koncernu i jego zony) oraz pewnej ilosci pracowników. Koncern atomowy dla którego pracuje francuski inżynier   zajmuje  sie wydobyciem uran w Nigrze.
Obok Francuzów  porwano wówczas  w połowie  września  dwóch  Afrykańczyków .
Islamscy porywacze chcą także wymusić na Francji uwolnienie innych zatrzymanych  muzułmańskich gangsterów z (AQMI)  z Al-Kaidy z rejonu Maghrebu  z wiezień we Francji, Mauretanii oraz innych krajów.
Wszystko wskazuje na to ze porwani zostali uprowadzeni z Nigru do Mali.
Nie jest to pierwsze porwanie Europejczyków przez te grupę w Afryce. Muzułmańscy bandyci maja już krew na swoich rekach po tym jak w lipcu w czasie uwalniania zakładnika zamordowany został 78 letni obywatel Francji.
Fanatycy islamscy maja także na koncie porwanie dwóch austriackich turystów w Tunezji w lutym 2008 roku oraz uprowadzenie ich do północnego Mali.
Obu uwolniono dopiero po 252 dniach spędzonych w niewoli
Nic nie wskazuje na to aby Francja ugięła się pod politycznymi zadaniami islamskich fanatyków i zmieniła tym samym Prawo we Francji pokazując przy tym swoja słabość wobec Islamu.

link.

http://diestandard.at/1285200616544/Frankreich-Entfuehrer-verlangen-Ruecknahme-von-Burka-Verbot

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.