Łączna liczba wyświetleń

piątek, 17 września 2010

Islamofaszysci brutalnie spacyfikowali Chrzescijan w Egipcie.

8 września 300 żołnierzy (chciało by się napisać islamskich bandytów) egipskiego ministerstwa spraw wewnętrznych zaatakowało a następnie brutalnie spacyfikowało 95 bezbronnych Koptyjskich mnichów z klasztoru Makarios w Rayan-Tal  należących do chrześcijańskiej mniejszości w Egipcie.
Mimo ze mnisi nie stawiali żadnego oporu zostali brutalnie pobici sztachetami , obrzuceni kamieniami  a dodatkowo zaatakowano ich gazem łzawiącym.Dwóch mnichów oraz jeden nowicjusz odnieśli ciężkie i rozlegle obrażenia po ataku egipskiej bezpieki.
Przez ponad dobe chrzescijanie byli bici i  maltretowani przez uzbrojonych muzułmanów .
Tak wyglądają czystki etniczne kierowane z poziomu państwowego, chciało by się powiedzieć islamska "tolerancja" wobec mniejszości.
Ten atak był niczym nie sprowokowanym bandyckim i barbarzyńskim atakiem na chrześcijańska mniejszość w Egipcie.
Jeden z koptyjskich mnichów Ojciec Paulus stwierdził ze "To jest hańba dla rządu Egipskiego ze Koptyjscy mnisi zostali tak brutalnie potraktowani tak jakby byli terrorystami"
Islamska  bezpieka wycofała się z terenu klasztoru dopiero po 27 godzinach.
Chrześcijańscy Mnisi oświadczyli ze nigdy nie opuszcza swego klasztoru i prędzej zgina jak męczennicy niż pozwolą się  z niego wypędzić .
Gehenna koptyjskich mnichów trwa już od 1997 roku gdy rząd Egiptu ogłosił teren na którym stoi klasztor "rezerwatem przyrody" a nastepnie zamierza tam wybudować ośrodek turystyczny.
Islamiści będąc pewni tego ze uda im się wypędzić mnichów wybudowali już pod murami klasztoru basen kąpielowy.
Sytuacje mnichów pogarsza fakt ze Gubernatorem tego rejonu jest radykalnym Islamista wyznania Wahhabickiego  (tak,tak ...to Ci sami którzy finansują meczet na Ochocie w Warszawie).
Mnisi ci już od lat są regularnie karani finansowo przez muzułmanów  w nadziei ze uda się ich wypędzić z tego terenu.
Szykanowane, karane i przetrzymywane w wiezieniach  są także te osoby które pragną dopomóc mnichom w ich tragicznej sytuacji.

Mimo ze o tego bandyckiego ataku minęło już kilka dni to politycy Europejskiej Unii milczą na ten temat, żaden nie stanął  w obronie mniejszości Koptyjskiej i to mimo to ze politycy UE szczycą sie w swojej polityce ochrona rożnych mniejszości.
A jak dotąd według slow Koptów " islamscy mordercy mordujący Koptów pozostają bezkarni."

DLATEGO ODPOWIADAJĄC NA APEL CHRZEŚCIJAŃSKICH KOPTÓW PROSZĘ WSZYSTKICH ABY POINFORMOWAŁY MEDIA NA CAŁYM ŚWIECIE O  TRAGEDII EGIPSKICH CHRZEŚCIJAN.
  NIE POZWÓLMY ABY   POWTÓRZYŁO SIĘ TO CO DZIAŁO SIĘ W LATACH 30 i 40 tych w NAZISTOWSKICH NIEMCZECH.

link:
http://www.jesus.ch/index.php/D/article/152-International/52845-Traenengas_und_Bikinis_gegen_Moenche/

3 komentarze:

  1. Może to maja na myśli muzułmanie krzycząc 'tolerancja'?

    OdpowiedzUsuń
  2. Przez prawie 2 000 000 lat chrześcijanie robili to samo z innymi wyznawcami więc nie ma się co dziwić, że ich taki los ich spotyka.

    OdpowiedzUsuń
  3. "Przez prawie 2 000 000 lat ..." dwa miliony lat ?!?!!.... widzę ze wiesz więcej niż my.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.