Łączna liczba wyświetleń

piątek, 10 września 2010

Niemiecka Republika Absurdystanu.

W chwili gdy w Niemczech toczy sie ozywiona debata na temat integracji muzulmanow (a właściwie  ich braku integracji) wywolana przez polityka z SPD Thilo Sarrazina, niemiecka prasa podaje coraz to kolejne przyklady ze w Niemczech tworzy sie spoleczenstwo rownolegle zlozone w wiekszosci z islamskich imigrantow.
Imigrantow ktorzy nie maja zamiaru sie integrowac ze spoleczenstwem niemieckim, jest to w większości  społeczeństwo o bardzo niskim poziomie wykształcenia, społeczeństwem  ktore w wyniku tego staje sie coraz wiekszym obciazeniem dla gospodarki niemieckiej i jej podatników .
W Niemczech zaczynaja sie tworzyc getta zamieszkiwane w wiekszosci przez imigrantow, getta gdzie rosnie przestepczosc,getta gdzie jest wysokie bezrobocie, getta gdzie coraz czesciej interweniujaca niemiecka polizei przyjezdza w konwojach.
Jedni pilnują radiowozów a inni udają się na interwencje.
I mimo ze politycznie poprawne media i politycy w medialnej nagonce  prawie zaszczuli Thilo Sarrazina to mówi on to o czym myśli ogromna większość Niemców. Rożnica  miedzy nimi jest taka ze Sarrazin miał odwagę powiedzieć to głośno a większość Niemców się po prostu boi aby nie być zaszczutymi lub nie ponieść innych konsekwencji z tym związanych.
Ostatnio niemiecki Bild opublikował w swoim artykule kilka przykładów islamskiej "integracji" oraz nastawienia politycznie poprawnych  promujacych  na sile   nowe "zwyczaje" w cywilizowanej Europie.


  "  Nie  patrzeć  na  kobiety ! 

W jednej z klinik w Stuttgarcie wsrod personelu wydano zarzadzenie jak postepowac z islamskimi pacjentami.
Nie patrzeć  na kobiety i nie podawać im rak  "


"Zakaz wchodzenia w islamskiej chuscie do lekarza.

 Jeden z niemieckich lekarzy prowadzacy wlasna praktyke lekarska w Wächtersbach w Hesji mial juz dosc tego ze przychodzace do niego muzulmanskie pacjentki w czasie badania odmawialy zdjecia chust islamskich jakimi byly przepasane oraz tym ze nie byly w stanie sie z nim porozumiec w jezyku niemieckim.
Zdesperowany lekarz wywiesił wiec szyld na drzwiach swojego gabinetu :
"Zakaz wchodzenia w islamskich chustach i wymagana znajomość podstaw języka niemieckiego"
Na efekty jego działania nie trzeba było długo czekać.  Politycznie poprawni groza mu teraz wyciagnieciem surowych konsekwencji lekarzowi."


" 15  dojenia socjalu" 

Przez 15 lat libańska rodzina azylantów z Tübingen kasowała co miesiąc 4400 euro z niemieckiej opieki społecznej. I mimo ze członkowie tego klanu byli wielokrotnie karani za rozboje i napady z uszkodzeniem ciała to urzędnicy  niemieccy dopiero po 15 latach zdecydowali się na ekstradycje rodziny z Niemiec"


"Narkotykowy baron z Berlina"

 Przez wiele lat niemieccy urzednicy nie sa w stanie dac sobie rady z pewnym 38 letnim Mahmudem z Berlina.
Imigrant handluje narkotykami, rozbija sie po miescie samochodem i plawi  sie w szampanie.
Smaczku calej sprawie dodaje to ze z niemieckiej opieki spolecznej na utrzymanie swojej rodziny i 10 ciorga dzieci  udalo mu sie wyciagnac w sumie 100 tysiecy euro"


 "Syn o imieniu Dżihad"


Islamska imigrantka procesuje się z państwem niemieckim za to ze nie pozwolili jej nazwać jej syna imieniem Djehad co oznacza tyle co "Wojownik Świętej Wojny" Jak dotąd rozprawa toczy się od 3 lat""Kamieniowanie w Essen"

W Essen mieszkajaca tam muzulmanka z Iranu probowala zgodnie z niemieckim prawem wziasc  rozwód  i uciec od brutalnego meza ktory ja regularnie maltretowal. Jej muzulmanski maz probowal jej to recznie wyperswadowac a gdy to nie przynioslo skutku to wzial sie za kamieniowanie nieposlusznej zony.
Nieszczesna kobiete w ostatniej chwili uratowano przed ukamieniowaniem."


"Basen tylko dla muzułmanów"
 
Na jednym z krytych basenów w Monachium  sroda przeznaczona jest tylko dla muzulmanek. Tego dnia mezczyzni maja zakaz wstepu na basen, okna basenu sa zasloniete z wewnatrz tak aby osoby postronne nie mialy mozliwosci zagaladac do srodka. No i personel obslugujacy tego dnia basen musi skladac sie wylacznie z kobiet"

link:
http://www.bild.de/BILD/politik/2010/09/08/integration/bundesrepublik-absurdistan.html

Takich przykladow mozna by podawac na peczki i to praktycznie kazdego dnia.
A sa przyklady gdzie w takich samych przypadkach jawnie dyskryminuje sie rodowitych Niemcow.
Jak chocby takie ze gdy Niemiec popelni ciezkie przestepstwo i jest poszukiwany przez policje to natychmiast publikuje sie jego wizerunek i dane osobowe a gdy podobne przestepstwo popelni islamski imigrant to politycznie poprawni natychmiast zakazuja podawania jego danych osobowych, wizerunku oraz jakiej narodowsci jest poszukiwany.

Czy to nie jawna dyskryminacja ?
Ale najważniejsze ze politycznie poprawnym udało się zaszczuć Thilo Sarrazina. W swej głupocie i naiwności myślą ze jak zniszczą człowieka który mówi prawdę to problem z brakiem integracji islamskich imigrantów  sam przestanie istnieć.

2 komentarze:

  1. moze nie dyskryminacja a faworyzowanie szmaciarzy z pustyni.

    OdpowiedzUsuń
  2. jak śmiesz się tak wyrażać o naszych dobroczyńcach! nie widzisz jak oni się poświęcają nie pracując przez lata? toż to ogromny wysiłek! za marne 4400 Euro miesięcznie... wyżył byś za coś takiego?

    chcieli to teraz mają, tylko niech nam nie każą teraz tolerować muzułmanów u nas.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.